جزئیات خبر


از ابتدای سال جاری؛

5 پروژه شرکت «صنایع چوب آستان قدس رضوی» به بهره برداری رسید

5 پروژه شرکت «صنایع چوب آستان قدس رضوی» به بهره برداری رسید
1394/6/19

سرپرست شرکت صنایع چوب آستان قدس رضوی از بهره برداری 5 پروژه توسط این شرکت طی سال 1394 خبر داد.

محمد جواد طبسی در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی اظهار کرد: در حال حاضر ساخت درب های طرح توسعه صحن آزادی حرم مطهر حضرت رضا(ع) با استفاده از هنر های اصیل آلات چینی و گره چینی به پایان رسیده است.

وی ادامه داد: کار تجهیز سالن جلسات شورای شهر مشهد شامل دکوراسیون داخلی، ملزومات اداری و چوبی و همچنین ساخت و نصب درب و چهار چوب های بلوک c برج پاژ انجام شده است.

طبسی از تحویل ساخت تجهیزات کتابخانه ای و پنجره های سنتی در طرح توسعه ضلع شرقی حرم حضرت معصومه(س) قم خبر داد و افزود: علاوه بر این، تجهیزات و ملزومات اداری تالار شهر شهرداری مشهد با استفاده از محصولات ویژه و خاص شرکت صنایع چوب ساخته شده است.

وی با اشاره به پروژه های در حال ساخت توسط این شرکت خاطرنشان کرد: پروژه هایی همچون ساخت نورگیرهای رواق امام خمینی حرم مطهر رضوی، پنجره های هتل قدس مشهد و همچنین درب های شبستان حضرت فاطمه زهرا(س) و حرم مطهر حضرت علی (ع) واقع در نجف اشرف در مرحله ساخت قرار دارند.

سرپرست شرکت صنایع چوب آستان قدس رضوی ادامه داد: کار ساخت درب و چهارچوب های سنتی موقوفات باغ دولت آباد یزد با بهره گیری از هنر های گره چینی و آلات چینی هم اکنون در مرحله مشاوره برای طراحی و بررسی طرح است.

طبسی ادامه داد: تجهیزات و دکوراسیون هتل نسترن برای تامین تمام تجهیزات همچون مبلمان، کمد و ... در مرحله نصب و پایان کار و همچنین ساخت درب و چهارچوب های سنتی از نوع گره چینی برای مسجد مالک اشتر ستاد ناجا در تهران نیز در دست اقدام است.

256-94

نظر شما